Знайомство з лісовими екосистемами природного заповідника «Горгани»

З нагоди Всесвітнього дня лісів у загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 2  м. Надвірна проведено екоурок-зустріч з працівниками сектору екологічної освіти природного заповідника «Горгани» Людмилою Кравчук і Романом Кузнєцовим.

Людмила Петрівна ознайомила присутніх з календарем екологічних дат, одним з важливих днів якого є Всесвітній день лісів.

Доповідач розповіла проте, що Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй резолюцією A/RES/67/200 проголосила 21 березня Всесвітнім днем лісів. Цей день покликаний привернути увагу до важливості значення лісів для життя на планеті, підвищити обізнаність суспільства про їх надзвичайно важливу роль. Всесвітній день лісів відзначають в усіх країнах світу.  Цю традицію було започатковано в 1971 році під час загальних зборів Європейської конфедерації сільського господарства, метою яких було обговорення важливості вміння цінувати значення власних лісових ресурсів.

Роман Ігорович провів розповідь-презентацію «Лісові екосистеми природного заповідника «Горгани».

Презентацію доповнено світлинами буклету «Рослини Червоної книги України у ПЗ «Горгани» та інформацією з плакату «Первоцвіти – окраса весняного лісу».

Завідувач сектору екологічної освіти провела віртуальну подорож науково-пізнавальною стежкою «Греготи Горган».

Учні уважно слухали розповіді екоосвітян і висловили бажання помандрувати стежками заповідника.

Шестикласники підготували  презентації «Гірський масив Горгани», «Рослинний світ лісів Карпат».

Шкільний бібліотекар Любов Андрійович оформила книжкову виставку та ознайомила з нею присутніх (17 осіб).

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити