Welcome to the site of

Nature Reserve "Gorgany"! 

 

 

 

This site was created with the support of the Goverment of Norway and WWF.

 
NEWS
Збережемо лісову красуню!
Friday, 15 December 2017 11:14
There are no translations available.

Провідний фахівець сектору екологічної освіти Роман Кузнєцов та працівник наукового відділу Іван Олексюк, на запрошення вчителя біології Процюк Олександри Вікторівни, завітали до Надвірнянської загальноосвітньої школи № 3, де провів екологічні заняття для учнів 8-10 класів. Теми екозанять: «Всеукраїнська акція «Збережи ялинку»» і «Міжнародний день гір».

Екологічне заняття розпочалося з розповіді про Всеукраїнську акцію «Збережи ялинку». Мета акції – схилити громадян України відмовитися від передноворічного винищення хвойних дерев.

Присутнім презентовано буклет і флаєр «Збережи ялинко». Роман Ігорович проінформував про цінність хвойних лісів для довкілля і людини, альтернативні атрибути свят, українську новорічно-різдвяну символіку та відповідальність за порушення природоохоронного законодавства.

 
Будні Горганського ПНДВ
Thursday, 14 December 2017 16:53
There are no translations available.

Грудень виявився примхливим і зовсім не зимовим. 12 грудня, температура + 5 ºС, активно тане сніг на південних мегасхилах заповідника. Річка Бистриця Надвірнянська стає бурхливою та небезпечною.

 
Школярі за збереження молодих хвойних дерев
Tuesday, 12 December 2017 16:55
There are no translations available.

12 вересня провідний фахівець сектору екологічної освіти Роман Кузнєцов завітав до Надвірнянської загальноосвітньої школи-інтернату, де провів екологічні заняття для учнів 5-6 класів.

Спершу вихованці дізналися про те, що напередодні відзначався Міжнародний день гір. Присутні дізналися багато цікавої інформації про природний заповідник «Горгани», оскільки територія заповідника розташована в межах Довбушанських Горган.

 
«StartPrev12345678910NextEnd»