Угода про наукове співробітництво
There are no translations available.

Для підписання угоди про наукове співробітництво до природного заповідника «Горгани» завітали Томаш Посєрбек доктор, директор Бабьоґурського Народного Парку (Польща) та Адам Лайчак – професор, доктор географічних наук Краківського педагогічного університету, член ради МАБ ЮНЕСКО Польща.

Зустріч відбулася за сприяння Платона Третяка – члена науково-технічної ради природного заповідника «Горгани», члена Президії Наукового товариства ім. Шевченка, доктора біологічних наук, професора, який представив гостей колективу адміністрації заповідника.

Директор природоохоронної установи Польщі розповів про діяльність і біорізноманіття Бабьоґурського Народного Парку, акцентувавши на подібності природних екосистем обох об’єктів, що є метою окреслення принципів співробітництва у галузі наукових досліджень та науково-дидактичної роботи.

Присутні переглянули фільм про визначні місця Бабьоґурського Народного Парку.

Також гості ознайомилися з науково-пізнавальною стежкою «Греготи Горган». Провідний фахівець сектору екологічної освіти провів екскурсію.

Увагу науковців з Польщі привернули увагу моніторингові дослідження, які проводяться на постійних пробних площах, та ландшафти території.

Зацікавили гостей і горганські краєвиди.

Повертаючись лісовою дорогою науковці ділилися враженнями.

 

Add comment


Security code
Refresh