Знайомство з заповідними територіями
There are no translations available.

Працівники природного заповідника «Горгани», з дня створення,тісно співпрацюють з Надвірнянським районним еколого-натуралістичним центром для дітей та юнацтва, адже мета одна – виховувати у дітей дбайливе ставлення до природи, розширювати і поглиблювати знання  про навколишній світ. Проводяться спільні заходи.
Один з них – ознайомлення з природно-заповідним фондом Івано-Франківшини.
Зустріч відбувалася у стінах Манявського ліцею з членами клубу «Юні лісові рейнджери» та їх наставниками, а також юннатами Надвірнянщини, які приїхали для участі в заході.

Завідувач сектору екологічної освіти природного заповідника «Горгани» Людмила Кравчук ознайомила присутніх з природно-заповідним фондом  області. А історію створення, діяльність, біорізноманіття природного  заповідника «Горгани»  презентовано детально.

За допомогою гри «Стежками заповідника «Горгани»,  проведено віртуальну подорож територією заповідника.

Учасників  заходу ознайомлено з друкованими виданнями заповідника. Їх подаровано у бібліотеку ліцею.

Члени клубу «Юні лісові рейнджери»  ознайомили гостей з природно-заповідними територіями с. Манява, а саме : урочище Скит- Манявський – лісовий заказник загальнодержавного значення. Звернуто увагу на  цінній ділянці,  ендемічної для Карпат, модрини польської, віком 170-250 років;

Проведено екскурсію до Манявського Скита.