Наш внесок у годину Землі
There are no translations available.

Напередодні відзначення Всесвітньої акції «Година Землі» в малому залі засідань Надвірнянської районної державної адміністрації проведено круглий стіл «Наш внесок у годину Землі».

Організатори сектор еколого-освітньої роботи природного заповідника «Горгани» та відділ економічного розвитку, промисловості, транспорту та лісового господарства Надвірнянської РДА.

 

Запрошені керівники та представники органів місцевого самоврядування, установ освіти, культури та громадських організацій за участі ЗМІ.

Засідання круглого столу розпочалося з перегляду відеоролика «Крик Землі».

Присутніх ознайомлено з історією та метою проведення акції.

Кожен із учасників заходу висловив свої думки щодо місцевих екологічних проблем та шляхи їх вирішення. Наприклад, в. о. директора природного заповідника «Горгани» Ярослав Петращук акцентував увагу присутніх, що «Година Землі» є генератором певних ідей, і кожен з нас має вкласти частинку в покращення екологічної ситуації у регіоні.

Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович наголосив, що «Година Землі» має бути в підсвідомості кожної людини.

Обговорення екологічних проблем сьогодення було жвавим. Завершальним етапом стало ініціювання пропозицій створення робочої групи, головним завданням якої є створення та подання пропозицій змін у законодавстві щодо притягнення до відповідальності порушників охорони довкілля.

Після підбиття підсумків учасники круглого столу переглянули відеоролик «Як змінюється світ через глобальне потепління».