Поглиблення знань студентів природничих наук
There are no translations available.

На запрошення завідувача кафедри біології та екології факультету природничих наук державного вищого навчального закладу «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» Мирослави Миленької до закладу завітали в. о. директора природного заповідника «Горгани» Ярослав Петращук і провідний фахівець сектору еколого-освітньої роботи Роман Кузнєцов.

Для студентів I-IV курсів спеціальностей «біологія» та «екологія» проведено лекційні заняття на теми: «Роль природного заповідника «Горгани» у збереженні біологічного різноманіття Карпатського регіону», «Міжнародний день птахів».

 

Ярослав Васильович ознайомив студентську молодь з роллю природоохоронної установи в охороні змішаних букових пралісів заповідника, які внесені в світову спадщину ЮНЕСКО.

Роман Ігорович презентував присутнім історію створення та біологічне різноманіття заповідника.

Напередодні проведення заходу відзначався Міжнародний день птахів, тому  найбільша увага звернута на пернатих заповідної території  в контексті орнітофауни України.

Для розширення знань про пернатих, керівником природного заповідника «Горгани» Ярославом Петращуком подаровано плакат «Сови України», який видано Українським товариством охорони птахів, студентам кафедри.

По закінченню зустрічі, студенти та гості висадили, перед приміщенням факультету, саджанці Гінкго дволопатевого.