Збережемо довкілля заради життя
There are no translations available.

Напередодні екологічних дат – Дня довкілля та Дня Землі до Надвірнянської районної бібліотеки для дорослих завітали першокурсники – майбутні електрозварники (група 17) ПТУ-11 м. Надвірна.

Їх, з наставником Світланою Остап’юк, запрошено на захід «Збережемо довкілля заради життя», який провели Надія Мартинюк – завідуюча відділом обслуговування користувачів та працівники сектору еколого-освітньої роботи  природного заповідника «Горгани» - Людмила Кравчук і Роман Кузнєцов.

Роман Ігорович проінформував присутніх про стан довкілля планети та з детальним поясненням продемонстрував відеофільми по даній темі.

«Сьогодні, більше нiж коли-небудь, збереження життя на Землі вимагає від нас почуття загальної відповідальності»: -  наголосила у розповіді  про відзначення екологічних дат Людмила Петрівна.  День довкілля та День Землі дозволяють оцінити стан природного середовища, в якому ми живемо, надають можливість уважніше замислитися над діями, вчинками та майбутніми кроками, які кожен з нас зробить у своєму житті для збереження, відновлення довкілля та з’ясувати свою роль у збереженні нашої планети, її екосистеми і ресурсів.

З учасниками заходу проведено інтерактивну вправу «Дискусія – метод «Обери позицію» - Запропоновано дискусійне питання «Який внесок людини в покращенні стану довкілля планети?» Відповіді озвучені та наклеєні на віртуальну планету.

Працівниками бібліотеки оформлення виставка природничої літератури,з якою мали можливість ознайомитися всі бажаючі.

Підсумовуючи проведення заходу Надія Михайлівна звернула увагу на те, що за велике щастя — жити на Землі, ми повинні берегти природу, всю нашу планету, бо вона жива, вона просить нашої допомоги. Адже може статися так, що своєю нерозумною діяльністю людина знищить свій дім, голубу і чарівну планету.