Підсумкова інформація про організацію роботи з питань охорони праці і пожежної безпеки у природному заповіднику «Горгани» за 9 місяців 2017 року
There are no translations available.

Стан роботи з охорони праці і пожежної безпеки у процесі природоохоронної діяльності у природному заповіднику «Горгани» знаходиться під щоденним контролем керівника заповідника.

У наказі директора природного заповідника «Горгани» «Про призначення посадових працівників природного заповідника «Горгани», які відповідальні за стан охорони праці в заповіднику в 2017 році передбачено відповідальних за організацію роботи з питань охорони праці і персональну відповідальність посадових осіб заповідника за стан охорони праці у природному заповіднику «Горгани» на 2017 рік.

Проведено навчання та підвищення рівня знань з питань охорони праці в.о. директора заповідника Голинського Я.І. і начальника відділу державної служби охорони заповідника Кисляка В.М. (посвідчення № 3-14, посвідчення № 3-15 від 13.02.2017 р.). Щорічно проводиться навчання та перевірка знань працівників Горганського і Черниківського природоохоронних науково-дослідних відділень (ПНДВ) заповідника з питань охорони праці і пожежної безпеки (Протокол № 1, № 2 від 16.05.2017 р.). Формою перевірки знань є іспит, який проводиться за екзаменаційними білетами у вигляді усного опитування.

У заповіднику є всі необхідні журнали з реєстрації всіх видів інструктажів з питань охорони праці та пожежної безпеки для працівників заповідника.

Відпрацьована програма вступного інструктажу з охорони праці для працівників, які приймають на роботу в заповідник. Організовано проходження періодичних медичних оглядів працівників Горганського і Черниківського ПНДВ заповідника (Заключний акт за результатами періодичного медичного огляду працівників природного заповідника «Горгани» від 01.06. 2017 р.).

У природному заповіднику «Горгани» реалізовані заходи, присвячені відзначенню «Дня охорони праці» в Україні у 2017 році (28.04.2017 р.). Відповідно до вимог нормативних документів розроблена відповідна документація з питань дотримання безпеки та охорони праці.

Щоквартально проводяться повторні інструктажі з працівниками заповідника з питань охорони праці і пожежної безпеки. На чітко визначених місцях плани евакуації на випадок пожежі. У кожному службовому приміщенні заповідника вивішені інструкції про заходи пожежної безпеки.

У природному заповіднику «Горгани» систематично проводяться всі ступені оперативного контролю за станом охорони праці. Проведена належна робота у заповіднику щодо попередження нещасних випадків, створення безпечних умов праці для всіх працівників заповідника, виховання почуття відповідальності за особисту безпеку.

 

Add comment


Security code
Refresh