Welcome to the site of

Nature Reserve "Gorgany"! 

 

 

 

This site was created with the support of the Goverment of Norway and WWF.

 
NEWS
Водним артеріям с. Черник бути чистими
Friday, 22 March 2019 14:09
There are no translations available.

 

З підніжжя гір, що на території природного заповідника «Горгани», беруть свій початок і протікають селом Черник (Зеленської міської ради) малі річки Черник та Зелениця.

Працівниками сектору еколого-освітньої роботи заповідника проведено обстеження прибережних смуг цих водних артерій.

Серед населення проводиться роз’яснювальна робота щодо збереження водних ресурсів краю. Проте, свідомість селян є ще недостатньо сформованою.

Про це свідчать засмічені береги річок.

 

 
Мій ліс
Friday, 22 March 2019 13:39
There are no translations available.

До Міжнародного дня лісів працівники сектору еколого-освітньої роботи провели ряд заходів присвячених даній екологічній даті.

Для учнів 4-го класу Черниківської ЗОШ І-ІІ ст. проведено екозаняття на тему: «Мій ліс» з використанням інтерактивної вправи «Візуалізація» (не проективна). Ціль використання: структуроване донесення матеріалу; активізація візуального сприйняття учасників.

 

 

 
Учням про праліси природного заповідника «Горгани»
Friday, 22 March 2019 11:04
There are no translations available.

До Міжнародного дня лісу в приміщенні Християнсько-екологічної школи, яка діє на базі Черниківського природоохоронного науково-дослідного відділення природного заповідника «Горгани», провідним фахівцем сектору еколого-освітньої роботи проведено бесіду «Ліси заповідника під охороною спадщини ЮНЕСКО» для учнів 8-го класу Черниківської ЗОШ І-ІІ ст.

Захід розпочався з морфологічної характеристики бука лісового, як однієї з основних порід, що зростає на території заповідника і формує праліси (753,48 га), які занесені до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

 

 
«StartPrev12345678910NextEnd»