Welcome to the site of

Nature Reserve "Gorgany"! 

 

 

 

This site was created with the support of the Goverment of Norway and WWF.

 
NEWS
Їм бути охоронцями природи
Thursday, 22 March 2018 11:53
There are no translations available.

Напередодні «зелених дат» березня (Всесвітній день лісів та Всесвітній день водних ресурсів) в.о. директора природного заповідника «Горгани» Ярослав Петращук та працівники сектору екологічної освіти побували у Черниківській ЗОШ І-ІІ ст. Вони ознайомилися з новими матеріалами етнографічною музею школи.

 
Не здається зима у Горганах
Thursday, 15 March 2018 16:00
There are no translations available.

На календарі перший весняний місяць березень. Надворі вже плюсова температура, як у день так і вночі. За кілька днів сніг розтопився і потекла тала вода по потічками.

 
Розроблення комунікаційної стратегії для природно-заповідних територій
Wednesday, 07 March 2018 14:34
There are no translations available.

2 березня у м. Львів відбулася робоча нарада щодо розроблення комунікаційної стратегії для природно-заповідних територій в Україні. Організатори заходу – працівники українсько-німецького проекту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні».

Провідний фахівець сектору екологічної освіти Роман Кузнєцов,  як відповідальна особа за комунікації в природному заповіднику «Горгани», прийняв участь нараді.

Представлено найкращі комунікаційні практики у природно-заповідній сфері. Обговорено промоційну активність з врахуванням цільових аудиторій.

 
«StartPrev12345678910NextEnd»