Учнівській молоді про водно-болотні угіддя
There are no translations available.

В рамках відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь (2 лютого), працівниками сектору екологічної освіти проведено екозаняття в 9-класі Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3.

Провідний фахівець сектору Роман Кузнєцова ознайомив учнівську молодь з Рамсарською конвенцією. Головною ціллю якою є збереження і раціональне використання водно-болотних угідь як засіб досягнення сталого розвитку в усьому світі. На сьогодні до Рамсарської конвенції приєдналося 169 держав, а загальна кількість Рамсарських угідь перевищила 2284, із загальною площею 220673362 га.

У 2018 році за пропозицією Рамсарської конвенції Всесвітній день водно-болотних угідь відзначається під лозунгом: «Водно-болотні для збалансованого розвитку міста».

Учням продемонстровано, з детальним роз’ясненням, презентацію «Водно-болотні угіддя створюють у містах сприятливі умови для життя» (запропоновану Міністерством екології та природних ресурсів України).

Людмила Петрівна доповнила розповідь колеги. Вона ознайомила присутніх з рослинним та тваринним світом заболочених місцин ПЗ «Горгани» та водно-болотних угідь міста.

 

Add comment


Security code
Refresh