Педагогам-позашкільникам про значення водно-болотних угідь
There are no translations available.

Працівники сектору екологічної освіти завітали на чергову нараду керівників гуртків Надвірнянського районного еколого-натуралістичного центру для дітей та юнацтва. Педагогам-позашкільникам проведено експрес-огляд водно-болотних угідь України. Захід відбувся в рамках відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь.

Провідний фахівець сектору Роман Кузнєцов розповів присутнім про тенденції збільшення кількості міст і міського населення, водночас, про зменшення кількості водно-болотних угідь.

Керівники гуртків ознайомилися з презентацією «2 лютого - Всесвітній день водно-болотних угідь» і отримали вичерпну інформацію про 39 водно-болотних угідь України, які занесені до Рамсарської конвенції.

Роман Ігорович проінформував освітян-позашкільників про значення водно-болотних угідь у функціонуванні екосистеми.

За допомогою плакатів: «Птахи водно-болотних угідь ПЗ «Горгани»», «Земноводні  водно-болотних угідь ПЗ «Горгани»», «Риби водно-болотних угідь ПЗ «Горгани»», «Рослини водно-болотних угідь природного заповідника «Горгани»» (виготовлених провідним фахівцем) присутні більше дізналися про біорізноманіття заболочених місцин заповідника.

 

Add comment


Security code
Refresh