Члени учнівських лісництв – юні природоохоронці
There are no translations available.

Учнівські лісництва – структурний підрозділ закладу освіти, який забезпечує потребу в здобутті знань, умінь і навичок у галузі лісівництва, сприяє вихованню свідомого ставлення до праці, до охорони природи, використання та відтворення лісових ресурсів та вибору майбутньої професії.

Провідний фахівець сектору екологічної освіти природного заповідника «Горгани» Роман Кузнєцов прийняв активну участь у обласному постійно діючому семінарі-практикумі керівників учнівських лісництв та відповідальних представників держлісгоспів, який відбувся на базі Пістинської ЗОШ І-ІІІ ст. Косівської районної ради Івано-Франківської області.

Тема заходу – практична природоохоронна діяльність в учнівському лісництві. Мета – активізувати участь учнівської молоді в практичній природоохоронній роботі в учнівському лісництві.

Працівник природоохоронної установи Роман Ігорович виступив  перед присутніми з доповіддю-презентацією «Форми і методи освітньо-виховної діяльності в учнівському лісництві в аспекті екологічної освіти і виховання».

Учасники заходу відвідали відкрите заняття учнівського лісництва на тему: «Способи розмноження деревних порід» та ознайомилися з розсадником на території навчального закладу.

Підсумовуючи виступи доповідачів робимо висновок, що спілкування з природою зумовлює у членів учнівських лісництв зародження почуття любові до природи рідного краю, відповідальності за екологічний стан довкілля, зокрема, лісової флори і фауни, відчуття себе частиною природи.

 

Comments  

 
0 #2 inozisagahek 2019-04-16 16:52
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Buy Amoxicillin Amoxicillin tst.vtmn.gorgany.if.ua.hzh.nq http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Quote
 
 
0 #1 azarakeb 2019-04-16 16:17
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Buy Amoxicillin Amoxicillin ezs.zhxo.gorgany.if.ua.wek.gg http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Quote
 

Add comment


Security code
Refresh