Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
Однодумці в охороні довкілля
Понеділок, 07 травня 2018, 09:26

На чергове засідання дитячого екологічного клубу «Арніка» завітали його члени. Зустріла їх дівчина-весна, виготовлена членами клубу.

Тема  зустрічі – відзначення екологічних дат квітня та травня, їх мета та завдання.

Заступник директора ЦБС по роботі з дітьми Марія Ткачук розповіла про відзначення екологічних дат, акцентувавши на тому, що всі вони для охорони та збереження навколишнього середовища.

Завідувач сектору екологічної освіти природного заповідника «Горгани» Людмила Кравчук ознайомила присутніх з однією з екологічних дат – Дні заповідників і національних парків, адже заповідні об’єкти відіграють велику роль у покращені стану довкілля.

Провідний фахівець сектору екологічної освіти Роман Кузнєцов доповнив виступи однодумців цікавими фактами покращення екологічної ситуації в інших країнах.

Провідний бібліотекар Леся Куца провела конкурс «Відгадай явища природи». Всі з захопленням відповідали на питання.

Бібліограф  Алла Іващенко ознайомила з новими природничими виданнями дитячої бібліотеки

А про Всесвітній день мігруючих птахів Роман Ігорович цікаво розповідав на природі. Адже саме тут чути спів птахів і навіть під балконами багатоповерхівок видніються гнізда ластівок.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити