Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
Альтернативний маршрут
Четвер, 10 травня 2018, 20:39

Багато бажаючих хочуть побувати на вершині гори Березовачка та відвідати бункер, де 17 травня 1954 р. знайшли свій останній притулок, командир 4 ВО УПА «Говерля» полковник «Грім» Микола Твердохліб і його дружина Ольга Герасимович.

Для ознайомлення з історико-патріотичною пам’яткою та не допущення порушення природоохоронного режиму, а саме, прохід до криївки через територію природного заповідника «Горгани», працівниками природоохоронної установи під керівництвом в.о. директора Ярослава Петращука та директором Надвірнянського туристично-інформаційного центру Володимиром Гринішаком описано та встановлено інформаційні вказівники на альтернативному маршруті.

Такий краєвид побаченими учасники заходу з гори Березовачка.

Природоохоронці вшанували пам'ять загиблих.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити