Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
Біологічне різноманіття – основа життя
Середа, 16 травня 2018, 11:00

Працівники сектору екологічної освіти природного заповідника «Горгани» в черговий раз побували в ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м. Надвірна. Відрадно, що попередні візити не були марними. Педагогічний та учнівський колективи школи прислухались до думки природо-охоронців і розпочали в навчальному закладі роздільний розбір сміття.

Екоосвітянами проведено екоуроки для учнів 4-х, 6-х і 9-х класів. Їх мета – ознайомити учнівську молодь з біорізноманіттям планети і природного заповідника «Горгани».

Завідувач сектору екоосвіти Людмила Кравчук ознайомила учнів про відзначення Міжнародного дня мігруючих птахів та Міжнародного дня біорізноманіття. Вона акцентувала увагу на тому, що сучасний стан біорізноманіття планети викликає глибоке занепокоєння та потребує вжиття кардинальних заходів, адже, щогодини зникає три види живих організмів, це майже 30000 на рік. В результаті відбувається деградація екосистем Землі.

Діти переглянули слайд-відеофільм «Перелітні птахи» і знайомилися з листівками «Тварини Червоної книги України природного заповідника «Горгани» з детальним роз’ясненням провідного фахівця Романа Кузнєцова.

Присутні усвідомили, що біологічне різноманіття є основою життя. Його збереження є необхідним для існування людини.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити