Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
Природний заповідник "Ґоргани"
Водним артеріям с. Черник бути чистими
П'ятниця, 22 березня 2019, 14:09

 

З підніжжя гір, що на території природного заповідника «Горгани», беруть свій початок і протікають селом Черник (Зеленської міської ради) малі річки Черник та Зелениця.

Працівниками сектору еколого-освітньої роботи заповідника проведено обстеження прибережних смуг цих водних артерій.

Серед населення проводиться роз’яснювальна робота щодо збереження водних ресурсів краю. Проте, свідомість селян є ще недостатньо сформованою.

Про це свідчать засмічені береги річок.

 

 
Мій ліс
П'ятниця, 22 березня 2019, 13:39

До Міжнародного дня лісів працівники сектору еколого-освітньої роботи провели ряд заходів присвячених даній екологічній даті.

Для учнів 4-го класу Черниківської ЗОШ І-ІІ ст. проведено екозаняття на тему: «Мій ліс» з використанням інтерактивної вправи «Візуалізація» (не проективна). Ціль використання: структуроване донесення матеріалу; активізація візуального сприйняття учасників.

 

 

 
Учням про праліси природного заповідника «Горгани»
П'ятниця, 22 березня 2019, 11:04

До Міжнародного дня лісу в приміщенні Християнсько-екологічної школи, яка діє на базі Черниківського природоохоронного науково-дослідного відділення природного заповідника «Горгани», провідним фахівцем сектору еколого-освітньої роботи проведено бесіду «Ліси заповідника під охороною спадщини ЮНЕСКО» для учнів 8-го класу Черниківської ЗОШ І-ІІ ст.

Захід розпочався з морфологічної характеристики бука лісового, як однієї з основних порід, що зростає на території заповідника і формує праліси (753,48 га), які занесені до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

 

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»