Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
Природний заповідник "Ґоргани"
Букові праліси природного заповідника «Горгани» включено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО
Середа, 12 липня 2017, 10:07

Колеги, вітаємо Вас із включенням букових лісів природного заповідника «Горгани» до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО!

7 липня 2017 року комітет ЮНЕСКО прийняв рішення щодо розширення номінації "Букові праліси Карпат та давні букові ліси Німеччини" у "Букові праліси Карпат та інших регіонів Європи".

Позитивному результату передувала кропітка робота працівників наукового відділу. Включення до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО відкриває великі перспективи щодо розширення території заповідника для збереження пралісів та старовікових лісів Горган, посилення охорони його територій та поглиблення наукових досліджень.

АДМІНІСТРАЦІЯ ПРИРОДНОГО ЗАПОВІДНИКА «ГОРГАНИ»

ВИСЛОВЛЮЄ ЩИРУ ПОДЯКУ УСІМ, ХТО ПРИЧЕТНИЙ ДО ЦІЄЇ ПЕРЕМОГИ!

 
Віртуальна подорож природним заповідником «Горгани» для майбутніх екологів Тернопілля
Вівторок, 27 червня 2017, 10:08

В адміністративне приміщення природного заповідника «Горгани» завітали студенти групи Е-23 спеціальності «Екологія і охорона навколишнього середовища» Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

 
Поглиблення знань про Оселищну Директиву
Вівторок, 27 червня 2017, 08:36

Працівник наукового відділу природного заповідника «Горгани» Роман Кузнєцов прийняв участь у семінарі «Імплементація Оселищної Директиви Європейського Союзу: оселища та флора», який відбувся 21-23 червня на базі Національного природного парку «Північне Поділля» (м. Золочів, Львівська обл.).

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»