Творча майстерня «Природа і мистецтво. Традиції галицького чаювання»

27 березня 2013 року на базі Надвірнянського коледжу Національного транспортного університету в приміщенні кабінету-музею «Карпатська спадщина» відбулася творча майстерня «Природа і мистецтво. Традиції галицького чаювання», до організації та проведення якого були залучені працівники природного заповідника «Горгани». У роботі творчої майстерні взяли участь старости груп перших курсів коледжу та слухачі Школи Шляхетного Юнацтва (керівник – заступник начальника відділу культури Надвірнянської РДА О.Багрійчук-Бакота).

 

 

 

 

 

На заході були присутні депутат Верховної Ради України Ю.Дерев’янко, депутат Івано-Франківської обласної ради В.Грабовецький, заступник голови РДА Б.Ковалюк, заступник голови районної ради І.Степник, міський голова м.Надвірної З.Андрійович, заступник голови міської ради В.Василенко, а також заступники директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Івано-Франківської області, члени Союзу Українок Надвірнянщини.

 

Учасники творчої майстерні ознайомилися з елементами сакральної геометрії в українському декоративно-прикладному мистецтві (Н.Пирин – Надвірнянський коледж), елементами світобудови і символіки рослин у народному мистецтві українців (У.Міскевич – Надвірнянський коледж), а також мали змогу навчитися готувати карпатські настої.

До організації заходу природним заповідником «Горгани» була надана допомога у розробці рецептів настоїв, гербарні зразки для ознайомлення учасників з рослинами, які вони використовували у приготуванні карпатського чаю.

Працівники заповідника директор В.Кисляк та науковий співробітник Ю.Клімук, які були присутні на заході в якості експертів, оцінювали знання, які отримали учасники творчої майстерні у приготуванні рослинного настою. Учасники та гості заходу отримали в подарунок від природного заповідника «Горгани» друковану продукцію (буклети, листівки) та презентаційні диски з інформацією про заповідник.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити