У Білозорині цвістимуть первоцвіти.

На запрошення директора Білозоринської ЗОШ І-ІІ ст. Гугляк  Галини Миколаївни працівники сектору екологічної освіти ПЗ «Горгани» завітали до закладу, де провели ряд екологічних заходів для учнів 5-7 класів у рамках проведення Всеукраїнської акції «Первоцвіт – 2017».

Озеленення шкільного подвір’я, внутрішнє оформлення коридорів і класних кімнат свідчить про те, що учням навчального закладу прищеплюють любов до природи.

 

Для п’ятикласників екоосвітянами проведено екогодину «Знайомство з первоцвітами».

Завідувач сектору екологічної освіти Людмила Кравчук проінформувала про  мету та завдання акції «Первоцвіт – 2017» та ранньоквітучі рослини регіону.

Провідний фахівець сектору екологічної освіти ПЗ «Горгани» Роман Кузнєцов за допомогою буклету «Рослини Червоної книги України природного заповідника «Горгани» та плакату «Первоцвіти – окраса весняного лісу», виготовленого доповідачем, розповів про перші весняні квіти, які зростають на території природоохоронної установи.

Одержанні знання та муза мистецтва надихнули учнів на малювання листівок по збереженню первоцвітів.

Учням 6-7-х класів звернуто увагу на те, що масовий збір рідкісних рослин, у букети та на продаж, призводить до послаблення, а у невеликих місцезростаннях до повного пригнічення насіннєвого поновлення; крім цього, дуже часто первоцвіти виривають з підземними частинами, що призводить до знищення популяцій.

Роман Кузнєцов провів презентацію «До краси можна доторкнутися серцем», під час якої детально розповів про квіти-первоцвіти та причини їх зникнення. Він наголосив на необхідності збереження провісників весни для майбутніх поколінь.

Присутні переглянули відеофільм «Посмішка весни».

Учні ознайомилися з первоцвітами за допомогою фотографій і отримали вичерпну відповідь на свої запитання.

Для інформування педагогів і учнів школи про проведення акції розміщено листівку «Операція «Первоцвіт – 2017» на інформаційному стенді школи та класних кутках.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити