Позашкільникам про Всеукраїнську акцію «Первоцвіт – 2017»

В рамках відзначення Всеукраїнської акції «Первоцвіт» провідний  фахівець сектору екологічної освіти природного заповідника «Горгани» завітав до Надвірнянського районного еколого-натуралістичного центру для дітей та юнацтва на нараду керівників гуртків.

Доповідач проінформував присутніх про проходження Всеукраїнської акції «Первоцвіт». За допомогою буклету «Рослини Червоної книги України природного заповідника «Горгани» розповів про перші весняні квіти, які зростають на території природоохоронної установи.

Звернуто увагу, що відповідно за статтею 88-1 КУпАП у вигляді штрафу на суму від ста (1700 грн.) до двохсот п’ятнадцяти (3655 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією об'єктів рослинного світу чи без такої.

Крім того, за один екземпляр незаконної добутої рослини занесеної до Червоної книги України  передбачена відповідна компенсація за її знищення, наприклад: шафрани (крокуси), підсніжники від 49 до 62 грн. у залежності від виду, сон трава –  від 37  до 62 грн. у залежності від виду.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити