Заходи в рамках «Місячника довкілля»

Міністерством екології та природних ресурсів України в період з 20 березня по 1 травня ц.р. оголошено «Місячник довкілля». Сектором екологічної освіти природного заповідника «Горгани» заплановано провести під час місячника природоохоронні та екоосвітні заходи присвячені основним екологічним датам.

Земля – дуже важлива для кожного з нас, а ми люди не завжди ставимось до неї з належною повагою. В день весняного рівнодення щорічно відзначається Всесвітній день Землі, проголошений у 1971 р. Організацією Об’єднаних Націй. Мета акції – привернення уваги широкої громадськості до проблем екосистем нашої планети. Дорослі і діти повинні змінити своє ставлення до Землі і замислитись над своїми вчинками і діями.

Саме цій темі була присвячена екогодина у 5-му класі Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, яку провели завідувач і провідний фахівець сектору екологічної освіти.

Людмила Кравчук проінформувала присутніх, що в рамках «Місячника довкілля» відзначається: Всесвітній день Землі, Міжнародний день лісів, Міжнародний день водних ресурсів, Година Землі та інші, охарактеризувавши кожну дату.

Роман Кузнєцов розпочав свою розповідь з характеристики земної кулі, звернувши увагу, що головні її складові вода, повітря і ґрунт потребують охорони.

Переглянувши відеофільми з детальним поясненням: «Планета – наш дім», «Ліс – легені планети», «11 фактів про воду» учні поглибили знання про лісові та водні ресурси землі.

 

Коментарі  

 
0 #1 Antoine 16.04.2017 16:37
No matter if some one searches for his essential thing, thus he/she desires to be
available that in detail, thus that thing is maintained over here.


Also visit my page BHW: http://ctsviterbo.it/2017/01/04/iscrizioni-alunni-con-disabilita-precedenza-assoluta-e-caso-di-reiscrizione-dopo-bocciatura/
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити