Фотовиставка «Збереження карпатських пралісів» у м. Надвірна

Фотовиставка, виготовлена в рамках проекту «Збереження карпатських пралісів» Українським товариством охорони птахів за участі та фінансової підтримки Франкфуртського зоологічного товариства (Німеччина), 2-3 вересня експонувалася на майдані Шевченка у м. Надвірна.

Звуки трембіти (виконання трембітаря Андрія Василіва) та українські мелодії і пісні сповіщали надвірнянцям та гостям міста, що на майдані відбувається визначна подія.

Не було байдужих людей, які б не звернули увагу на фотографії. Дехто довго вдивлявся в краєвиди. Люди цікавилися побаченим на світлинах і одержували змістовні відповіді від працівників природного заповідника «Горгани».

Через несприятливі погодні умови 4-7 вересня фотовиставка експонувалася у приміщені міської бібліотеки для юнацтва.

За час експонування з виставкою ознайомилися: працівники відділу культури Надвірнянської РДА та природного заповідника «Горгани», центральної бібліотечної системи, педагогічні колективи Надвірнянського районного еколого-натуралістичного центру для дітей та юнацтва, Надвірнянського коледжу Національного транспортного університету, педагоги та учні шкіл м. Надвірна, вихователі та вихованці дошкільних закладів міста, члени громадських організацій, громадяни.

Свої враження від побаченого, рекомендації та побажання 104 відвідувачі залишили у книзі відгуків. Для визначення обізнаності пересічних громадян з проблемою збереження пралісів Українських Карпат працівниками сектору екологічної освіти ПЗ «Горгани» розроблено питальник.

Відвідувачі виставки отримали пам’ятку «Цікаві факти про праліси» (підготовлено провідним працівником сектору екологічної освіти ПЗ «Горгани» Романом Кузнєцовим) та буклет «Природно-заповідні території для людей і природи».

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити