Знайомство з пралісами Горган

13 вересня відбулася зустріч-дискусія працівників сектору екологічної освіти природного заповідника «Горгани» з студентами групи Ф-21 Надвірнянського коледжу Національного транспортного університету, де проводиться комплексна робота з популяризації серед викладачів і студентів інформації про праліси і старовікові ліси Карпат.

Оскільки, захід відбувався напередодні Дня працівника лісу акцент розповів направлений роль людини у збереженні лісів.

Завідувач сектору Людмила Кравчук повідомила, що охорона природних комплексів ПЗ «Горгани» є одним з першочергових завдань. А підсумком оцінки збереження пралісів на теренах заповідника, є включення їх до переліку об’єктів світового надбання ЮНЕСКО.

Провідний фахівець Роман Кузнєцов ознайомив присутніх з власною презентацією «Пралісові екосистеми України, їх багатогранне значення та охорона».

Підсумовуючі нові знання про праліси, студенти відповіли на питання анкети «Знайомство з пралісами» запропонованої екоосвітянами. Опрацювавши відповіді анкети, зроблено висновок, що студенти уважно слухали розповіді гостей, тому майже всі відповіді були правильними.

Вони мали можливість ознайомитися з пам’яткою «Цікаві факти про праліси» (підготовлену і роздану працівниками сектору екологічної освіти ПЗ «Горгани»).

Гості відповіли на численні питання молоді. А цікавило їх наступне: «Чи важко доглядати за такою територією?»; «Як прокладаються стежки на територіях, де є ділянки старовікових дерев?»; «Чи є штрафи за порушення природоохоронного режиму на території заповідника?» та інші.

Переглянувши фільм «Таємничі Горгани» про флору і фауну заповідника у студентів виникло єдине бажання – побачити це все наяву.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити