Засідання науково-технічної ради

Чергове засідання науково-технічної ради природного заповідника «Горгани» відбулося 24 листопада 2017 р. Воно розпочалося хвилиною мовчання в пам’ять Миколи Приходька, Ірини Дудки та Тетяни Андрієнко – видатних вчених, природоохоронців.

У роботі наукової ради брали участь 11 членів НТР, серед яких: 2 доктори наук і 7 кандидатів наук.

Головував на засіданні заступник директора з наукової роботи заповідника Шпільчак Мирон Богданович. Він ознайомив присутніх з порядком денним засідання, на яке виносилося 12 питань.

Головний природознавець заповідника Голинський Ярослав Іванович проінформував  присутніх про дотримання природоохоронного режиму на території заповідника в поточному році.

Присутні ознайомилися з результатами польових досліджень по програмі Літопису природи та екологічній освітньо-виховній роботі за 2017 р.

Презентовані польові лісівничі дослідження і дослідження ентомофауни у доповідях  старших  наукових співробітників ПЗ «Горгани» Степана Юсипа і Олени Слободян.

Також проінформовано присутніх про результати роботи по внесенню  букових пралісів заповідника до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО».

Цікаву і змістовну інформацію по проекту «Підтримка природно-заповідних територій України» надав Богдан Проць – фахівець з природоохоронних питань проекту.

З доповіддю «Використання ГІС в природоохоронній діяльності» виступив асистент кафедри картографії і геопросторового моделювання Національного університету «Львівська політехніка», к.т.н. Володимир Нікулишин.

Члени науково-технічної ради високо оцінили діяльність науковців заповідника.

На НТР був розглянутий і погоджений перелік заходів з поліпшення санітарного стану лісів на території заказників місцевого значення Надвірнянського лісництва ДП «Надвірнянський лісгосп» в 2018 році.

На засіданні науково-технічної ради було погоджено плани: науково-технічних заходів, еколого-освітньої роботи, засідань науково-технічної ради і ліміти на використання природних ресурсів на 2018 рік на території природного заповідника «Горгани».

Проведені довибори членів НТР.

Рішення науково-технічної ради прийняті одноголосно.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити