Екоінформування педагогів-позашкільників

Працівники сектору екологічної освіти природного заповідника «Горгани» завітали до Надвірнянського районного еколого-натуралістичного центру для дітей та юнацтва на чергову нараду керівників гуртків установи.

Провідний фахівець сектору Роман Кузнєцов розповів присутнім, що 11 грудня відзначатиметься Міжнародний день гір. Гори займають приблизно ¼ поверхні планети і є місцем проживання близько 10 % населення. Це – заповідник для багатьох унікальних видів рослин і тварин, джерело води усіх основних річок Землі.

Природний заповідник «Горгани» має безпосереднє відношення до відзначення Міжнародного дня гір, оскільки територія розташована в межах Довбушанських Горган.

Завідувач сектору Людмила Кравчук проінформувала педагогів про те, що розпочато Всеукраїнську акцію «Збережи ялинку» та важливість збереження і охорони хвойних лісів, з використанням наочного матеріалу – буклету.

Педагогам-позашкільникам роздані буклети «Збережемо ялинку» для ознайомлення гуртківців та кишенькові календарики «Природний заповідник «Горгани»» на 2018 рік.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити