Вивчаємо та охороняємо біорізноманіття

У рамках навчання, в природоохоронному науково-дослідному відділенні природного заповідника «Горгани», проінформовано інспекторів про Міжнародний день біорізноманіття, який відзначатиметься 22 травня. Адже, кожен з природоохоронців проводить, на прилеглій до території заповідника місцевості, роз’яснювальну роботу серед населення по недопущенню порушень природоохоронного законодавства, популяризації  діяльності установи та біорізноманіття.

Завідувач сектору екологічної освіти Людмила Кравчук розповіла про форми й методи екологічного виховання та заходи, які присвячені дню біорізноманіття.

Вона презентувала брошуру «Абетка біорізноманіття природного заповідника «Горгани», підготовленої до друку працівниками сектору, з якою ознайомилися інспектори.

Провідний фахівець сектору екоосвіти Роман Кузнєцов продемонстрував присутнім Конвенцією про біорізноманіття, яка була прийнята 22 травня 1992 року.

Він детально зупинився на біорізноманітті території природного заповідника «Горгани», за яким працівники відділення природоохоронної установи щоденно проводять фенологічні спостереження.

В подальшому одержані знання працівники Горганського ПНДВ використають у своїй роботі.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити