«Арніківці» за охорону довкілля

Напередодні Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища (5 червня) відбулося чергове засідання дитячого екологічного клубу «Арніка».

Завідувач сектору екологічної освіти Людмила Кравчук розповіла присутнім про відзначення цієї важливої дати екологічного календаря. Свято проводиться під егідою Організації Об’єднаних Націй. Головна мета свята – стимулювати активну діяльність світового співтовариства, спрямовану на збереження балансу в природі.

Провідний фахівець сектору екологічної освіти Роман Кузнєцов доповнив колегу, акцентуючи: щоб охороняти природу – потрібно її знати.

Для кращого ознайомлення з поняттями «харчовий ланцюг», «біотоп», «екосистемні послуги» та використання отриманих знань на практиці дітям запропоновано пограти в екологічну гру «Мережа життя».

 

Вона виготовлена за підтримки проекту Програми малих грантів Глобального екологічного фонду «Діти за довкілля: майбутнє обираємо ми» та подаровану екоосвітянам природного заповідника «Горгани» колегами Національного природного парку «Голосіївський».

Роман Ігорович пояснив структуру гри та її правила.

Не лише дітям, але й дорослим було цікаво ознайомитися з картками, які містять назву виду українською і латинською мовами, коротку характеристику та розміщення виду в харчовому ланцюзі.

Працівники сектору екологічної освіти щиро вдячні за подарунок, який надалі використовуватиметься для поглибленого вивчення біологічного різноманіття.

 

Коментарі  

 
0 #4 enaqvusebi 02.04.2019 02:38
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin 500mg Capsules Generic Amoxicillin 500 Mg wpg.jfib.gorgany.if.ua.zqu.rl http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Цитувати
 
 
0 #3 efobixyu 02.04.2019 02:03
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin Online Amoxicillin 500mg gax.nepa.gorgany.if.ua.dpq.ot http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Цитувати
 
 
0 #2 iejibipud 01.04.2019 20:49
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin 500mg Amoxicillin uzt.borh.gorgany.if.ua.ilq.il http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Цитувати
 
 
0 #1 icpipopegis 01.04.2019 20:42
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin Buy Amoxicillin Online mfv.quei.gorgany.if.ua.wvz.xq http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити