Угода про наукове співробітництво

Для підписання угоди про наукове співробітництво до природного заповідника «Горгани» завітали Томаш Посєрбек доктор, директор Бабьоґурського Народного Парку (Польща) та Адам Лайчак – професор, доктор географічних наук Краківського педагогічного університету, член ради МАБ ЮНЕСКО Польща.

Зустріч відбулася за сприяння Платона Третяка – члена науково-технічної ради природного заповідника «Горгани», члена Президії Наукового товариства ім. Шевченка, доктора біологічних наук, професора, який представив гостей колективу адміністрації заповідника.

Директор природоохоронної установи Польщі розповів про діяльність і біорізноманіття Бабьоґурського Народного Парку, акцентувавши на подібності природних екосистем обох об’єктів, що є метою окреслення принципів співробітництва у галузі наукових досліджень та науково-дидактичної роботи.

Присутні переглянули фільм про визначні місця Бабьоґурського Народного Парку.

Також гості ознайомилися з науково-пізнавальною стежкою «Греготи Горган». Провідний фахівець сектору екологічної освіти провів екскурсію.

Увагу науковців з Польщі привернули увагу моніторингові дослідження, які проводяться на постійних пробних площах, та ландшафти території.

Зацікавили гостей і горганські краєвиди.

Повертаючись лісовою дорогою науковці ділилися враженнями.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити