Засідання науково-технічної ради

Чергове засідання науково-технічної ради природного заповідника «Горгани» відбулось 7 грудня 2018 р. На порядок денний виносилось вісім питань.

 

Виконуючий обов’язки директора заповідника Ярослав Петращук  проінформував присутніх про виконання фінансово-економічних показників установою за 11 місяців поточного року. Про стан природоохоронного режиму на території заповідника доповів головний природознавець Ярослав Голинський, т.в.о. заступника директора з науково-дослідної роботи Степан Юсип – про результати польових досліджень по програмі Літопису природи.  Еколого-освітню роботу висвітлила у своєму виступі завідувач сектору Людмила Кравчук. Про запит ДП «Надвірнянське лісове господарство» щодо погодження планів санітарно-оздоровчих заходів на території об’єктів природно-заповідного фонду доповів лісничий Надвірнянського лісництва Богдан Міщук. У зв’язку зі змінами у штаті заповідника в.о. директора заповідника було запропоновано включити до складу науково-технічної ради двох нових членів, зокрема, Юсипа Степана Володимировича, т. в. о. заступника директора з науково-дослідної роботи та Миленьку Мирославу Миронівну, завідувача кафедри біології та екології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, к.б.н., доцента.

Заслухавши та обговоривши виступи та інформаційні доповіді, науково-технічна рада вирішила:

1. Інформацію про виконання фінансово-економічних показників за 11 місяців 2018 року прийняти до відома.
2. Інформацію про стан природоохоронного режиму на території заповідника прийняти до відома.
3. Інформацію про результати польових досліджень по програмі Літопису природи за 2018 рік прийняти до відома.
4. Інформація про еколого-освітню діяльність за 2018 рік прийняти до відома.
5. Плани науково-технічних заходів для виконання теми «Літопис природи», заходів з екологічної освітньо-виховної роботи та план засідань науково-технічної ради на 2019 рік погодити.
6.  Ліміти на використання природних ресурсів у природному заповіднику на 2019 рік та заходи по розчистці дороги протипожежного значення від заростання самосівом деревних видів рослин  погодити.

7.  Різне:

7.1. План санітарно-оздоровчих заходів на території об’єктів природно-заповідного фонду ДП «Надвірнянське лісове господарство» в 2019 році погодити.
7.2. До складу НТР заповідника включити Юсипа Степана Володимировича, т. в. о. заступника директора з науково-дослідної роботи та Миленьку Мирославу Миронівну, завідувача кафедри біології та екології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, к.б.н., доцента.