"Замість ялинки – букет"

З метою формування екологічної культури та свідомості населення кожного року в грудні проводиться традиційна Всеукраїнська акція «Збережи ялинку!».

Акція спрямована не тільки на попередження незаконної рубки хвойних дерев, а й формування громадської думки про «ялинкову» проблему.

Працівники природного заповідника «Горгани» прагнуть переконати людей у необхідності збереження живої ялинки в лісах Карпат та пропонують можливий альтернативний варіант - замість ялинки – новорічний букет.

В Надвірнянській ЗОШ І-ІІІ ст..№2 відбувся екологічний конкурс серед учнів 5-11 класів "Замість ялинки – букет" та «Новорічна стіннівка»

 

Учні презентували свої композиції та агітували за збереження лісу для нащадків. Екоосвітяни відзначили їх виступи буклетами та листівками природоохоронної установи.

Працівники сектору еколого-освітньої роботи відзначили творчу майстерність, уміння,фантазію, креативність учнів, педагогів, батьків у виготовленні неперевершених  новорічних букетів. Вони були вражені красою,виготовленою власноруч.

Якщо новорічні букети, замість живої ялинки, зробить більшість людей, то зеленіти нашим Карпатам.