Про природу "їжачатам"

Пізнання природи дошкільнятами – одне з пріоритетних напрямків у дошкільному навчальному закладі «Їжачок», що в селі Тисменичани Надвірнянського району.

На  відзначення Міжнародного дня водно-болотних угідь працівники сектору еколого-освітньої роботи природного заповідника «Горгани» завітали до ДНЗ «Їжачок» для інформування дорослих і малят про цю важливу зелену дату календаря.

Завідувач сектору екологічної освіти Людмила Кравчук розповіла присутнім про діяльність, біорізноманіття заповідника «Горгани», звернувши особливу увагу на його заболочені місцевості.

 

Віртуально подорожуючи, за допомогою гри «Стежками заповідника «Горгани», малята самостійно пізнавали територію заповідника та правила поведінки в природі.

Провідний фахівець сектору Роман Кузнєцов ознайомив із зовнішнім виглядом та умовами проживання рослин і тварин заболочених місцин заповідника.

Після розповіді вихованці груп «Віночок» та «Бджілка» із задоволенням працювали над розмальовками «Представники фауни водно-болотних угідь» (виготовленні екоосвітянами).