Представникам органів самоврядування про Рамсарські угіддя

З нагоди відзначення 2 лютого Всесвітнього дня водно-болотних угідь працівниками сектору еколого-освітньої роботи природного заповідника «Горгани» проведено інформаційну кампанію спрямовану на підвищення обізнаності представників органів самоврядування.

 

В залі засідань Надвірнянської міської ради для працівників: міськради, КП «Надвірнаводоканал», КП «Надвірнянський житловик» оформлена виставка інформаційних матеріалів до цієї дати.

Завідувач сектору Людмила Кравчук розповіла присутнім про фундаментальні функції, які виконують водно-болотні угіддя, акцентувавши увагу присутніх на ролі місцевих озер у забезпеченні притулком диким тваринам і формуванні основ важливих місцевих традицій соціального та культурного характеру.

Провідний фахівець сектору Роман Кузнєцов ознайомив учасників заходи з історією відзначення екологічної дати і загальною характеристикою 39 водно-болотних угідь України. Також з плакатів «Риби водно-болотних угідь природного заповідника «Горгани», «Земноводні водно-болотних угідь природного заповідника «Горгани», «Птахи водно-болотних угідь природного заповідника «Горгани», «Рослини водно-болотних угідь природного заповідника «Горгани» та інших інформаційних матеріалів присутні дізналися про представників флори і фауни заболочених місцин заповідника.

На пропозицію міського голови Зіновія Андрійовича, у фойє міської ради, розгорнуто виставку друкованих матеріалів про водно-болотні угіддя України для ознайомлення надвірнянців.