Обговорення цінності водно-болотних угідь членами «Арніки»

Напередодні  Всесвітнього дня водно-болотних угідь проведено чергове засідання дитячого екологічного клубу «Арніка». Обговорено питання: «Цінність водно-болотних угідь».

Заступник директора ЦБС по роботі з дітьми Марія Ткачук розповіла про охорону цих об’єктів природоохоронними установами.

 

Завідувач сектору еколого-освітньої роботи природного заповідника «Горгани» звернула увагу присутніх на те, що спостереження останніх десятиліть вказують на зростання кількості стихійних лих через зміни клімату та погодні явища. Відповідно до даних ООН приблизно 90 % усіх стихійних лих пов’язані з водою.

Нікого не залишила байдужим презентація, з якою ознайомив провідний фахівець сектору Роман Кузнєцов. Після побаченого напрошується висновок, що реалізація на практиці пріоритетів щодо збереження та сталого використання водно-болотних угідь можлива лише за умови об’єднання зусиль усіх державних і недержавних установ та організацій, всього населення  від малого до великого.

Цікавим було спілкування про мешканців місцевих заболочених місцин та водно-болотних угідь за допомогою наочних посібників

Для відвідувачів дитячої бібліотеки екоосвітянами оформлена виставка інформаційних матеріалів «2 лютого – Всесвітній день водно-болотних угідь».

З нею ознайомилися члени засідання.

Із захопленням всі розв’язували філворд «Птахи водно-болотних угідь».