Вихованцям гуртків про водно-болотні угіддя

Вихованці гуртків Надвірнянського райнного еколого-нітуралістичного центру для дітей та юнацтва «Природа рідного краю» та «Лікарські рослини», керівник  Гурмак Л.М., що діють на базі Стримбівської ЗОШ І-ІІ ст., часті гості в адміністрації природного заповідника «Горгани». Проводяться спільні заходи, майстер-класи.

З нагоди Всесвітнього дня водно-болотних угідь юннати завітали до природоохоронної установи, щоб одержати нові знання, пов’язані з цією зеленою датою.

 

З розповіді завідувача сектору еколого-освітньої роботи Людмили Кравчук, гуртківці дізналися про тему та мету відзначення у 2019 році. Підкреслено, що водно-болотні угіддя відіграють значну роль у зменшенні впливу на повені та посухи; вони знижують парниковий ефект, оскільки на сьогодні, в болотах усього світу зберігається значний запас прісної води.

З презентацією водно-болотних угідь, що під захистом Рамсарської конвенції, гуртківців ознайомив провідний фахівець сектору Роман Кузнєцов.

З друкованих видань діти дізналися про рослинний і тваринний світ водно-болотних угідь.

На стенді, в приміщенні заповідника, розміщенні інформаційні матеріали, запропоновані Рамсарським секретаріатом і адаптовані фахівцями Мінприроди України. Вони також привернули увагу учнівської молоді.