ДЕНЬ ЕКОЛОГІЧНИХ ЗНАНЬ

Щорічно 15 квітня у багатьох країнах світу відзначається День екологічних знань. Він веде свою історію з 1992 року, коли на Конференції ООН в Ріо-де-Жанейро, де обговорювалися проблеми навколишнього середовища, було підкреслено величезне значення екологічної освіти населення всіх країн світу в реалізації стратегії виживання і для сталого розвитку людства. У нашій країні це свято відзначається з 1996 року. 
Основна мета свята – просування екологічних знань та формування екологічної культури населення, інформування громадськості про стан справ в області екологічної безпеки та про стан навколишнього середовища, а також виховання і підготовка громадянина, що вміє мислити екологічно.

Працівники сектору екологічної освіти природного заповідника «Горгани» з нагоди цієї дати провели дискусійний стіл «Роль заповідних територій у покращенні екологічної ситуації» з працівниками районної центральної бібліотечної системи.

Завідувач сектору Людмила Кравчук ознайомила присутніх з історією свята, його метою.

Провідний фахівець Роман Кузнєцов презентував природо-заповідні територі, наголошуючи на їх значенні у покращенні екологічної ситуації.

Бібліотекарі активно прийняли участь у обговоренні теми дискусійного столу, а також відповіли на питання анкети «Внесок кожного в охорону довкілля» (розроблені екоосвітянами). З результами опрацьованих анкет працівники бібліотек будуть ознайомлені на наступній зустрічі.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити