Структура

Природний заповідник «Горгани» - природоохоронна, науково-дослідна установа. Основні його завдання: охорона і збереження природних комплексів та об‘єктів, проведення наукових досліджень і спостережень за станом природного середовища, опрацювання природоохоронних рекомендацій, поширення екологічних знань.

Заповідник складається із двох природоохоронних науково-дослідних відділень – Ґорґанського (начальник – Оксана Осташук) і Черниківського (начальник – Роман Остап'юк). Площа їх 5344,2 га, охоронної зони довкола – 3852,8 га.АДМІНІСТРАЦІЯ

Адміністративна частина розташована у містечку Надвірна, де знаходяться керівні органи Природного заповідника "Ґорґани".

 
ЛІСІВНИКИ

Лісівники здійснюють науково-технічні заходи із догляду та охорони лісів Природного заповідника "Ґорґани".

 
НАУКОВИЙ ВІДДІЛ

У науковому відділі працює 5 чоловік, які проводять комплексні інвентаризаційні та моніторингові дослідження біоти і неживої природи на території Природного заповідника "Ґорґани".

 
СЕКТОР ЕКОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Природний заповідник "Ґорґани" реалізовує еколого-просвітницькі програми спрямовані на розвиток комунікацій із локальними громадами, формування у громаді активної позиції та розуміння призначення заповідника і його функцій.