Святкові зібрання з нагоди професійного свята PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 09 липня 2018, 08:48

У переддень Дня працівників природно-заповідної справи в кожному підрозділі природного заповідника «Горгани» відбулися святкові зібрання працівників.

В.о. директора Ярослав Петращук привітав присутніх із святом, ознайомив з його історією, наголосивши, що з метою підтримки природно-заповідної справи, враховуючи істотний внесок фахівців та професіоналів, не байдужих людей до сьогодення та майбуття стану нашої природи, на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища, 18-го серпня 2009-го року Президентом України, згідно Указу № 629/2009 встановлено професійне свято працівників природно-заповідної справи, яке тепер щорічно відзначається 7 липня.

Цінуємо ваш професіоналізм та віддану сумлінну працю, покликану зберегти й примножити для прийдешніх поколінь багатство і розмаїття мальовничої природи нашого краю – сказав доповідач.

Відзначено роботу працівників природоохоронної установи. За високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю та з нагоди професійного свята – Дня працівника природно-заповідної справи їх нагороджено грамотами Надвірнянської районної державної адміністрації та Надвірнянської районної ради, а також грамотами адміністрації та проспілкового комітету заповідника.

Колектив впевнений, що завдяки їх праці, досвіду, розумінню, ініціативності та творчій думці заплановані завдання будуть виконані.

Останнє оновлення на Понеділок, 09 липня 2018, 09:00
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити