СЕКТОР ЕКОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Природний заповідник "Ґорґани" реалізовує еколого-просвітницькі програми спрямовані на розвиток комунікацій із локальними громадами, формування у громаді активної позиції та розуміння призначення заповідника і його функцій.

 

Співробітники:

 

Світлана Лахва

Завідувач Сектору екологічної освіти Природного заповідника "Ґорґани". Відповідає за здійснення еколого-просвітницької діяльності заповідника.

В 1997 році закінчила Український державний лісотехнічний університет за спеціальністю "Інженер садово-паркового господарства". З серпня 1991 р.  по березень 1997 р. працювала в  Надвірнянському держлісгоспі.

З березня 1997 р. по березень 2010 р працювала  в Природному заповіднику "Ґорґани" на посаді  техніка-лаборанта, інженера наукового відділу. Проводила фенологічні спостереження та вела розділ Літопису природи "Календар природи".

З березеня 2010 по теперішній час є завідувачем Сектору екологічної освіти Природного заповідника "Ґорґани".

Очолює громадську організацію "ПРО ЛІСОК" та є заступником голови природничого клубу "Кедрина".

 

 

Людмила Кравчук

Провідний фахівець Сектору екологічної освіти Природного заповідника "Ґорґани".

З 6 травня 1988 р. по 8 серпня  2000р. працювала в Івано-Франківській обласній організації Українського товариства охорони природи в м. Івано-Франківськ. Голова Надвірнянської районної організації Українського товариства охорони природи.

З 1 вересня 2000 р.  по березень 2010 р. працювала Інженером І категорії наукового відділу Природного заповідника "Ґорґани".

З березня 2010р. по даний час є провідним фахівцем Сектору екологічної освіти Природного заповідника "Ґорґани".

Є Головою Природничого клубу "Кедрина".