«Зупинимо зміну клімату, навчаючи молодь»

Працівники природного заповідники «Горгани» прийняли активну участь у тренінгу-презентації освітніх матеріалів проекту «Зупинимо зміну клімату, навчаючи молодь» в рамках Програми Прямої Допомоги Уряду Австралії на 2016-2017 роки. Захід відбувся 18-19 травня на базі візит-центру Карпатського національного природного парку (КНПП).

З привітанням до учасників тренінгу звернувся заступник директора з наукової роботи КНПП Киселюк Олександр Іванович.

Експерт з розробки освітніх матеріалів Киселюк Марта Павлівна презентувала тренінговий модуль «Все в твоїх руках», а також його практичне застосування та структуру заняття.

Настільну гру «Подорож Карпатським національним природним парком» представила начальник лісівничо-ботанічної лабораторії КНПП Тимчук Оксана Василівна.

Із змістом навчального посібника «Екологічний калейдоскоп» присутніх ознайомив Киселюк Олександр Іванович.

Європейський досвід екологічної освіти представила експерт з розробки освітніх матеріалів Щока Ірина Валеріївна. Вона також ознайомила з еколого-освітнім журналом «Дика п’ятірка» та концепцією ««Не залишай слідів» у екологічній освіті»

Начальник лабораторії аналітичного контролю та моніторингу, голова ГО «МАМА-86-ЯРЕМЧЕ» Корчемлюк Марта Василівна проінформувала про діяльність громадської організації «МАМА-86-ЯРЕМЧЕ», завданням якої є  неформальна освіта як складова освіти для сталого розвитку.

Керівник гуртка «Юні дослідники біорізноманіття» (функціонує на базі Яремчанської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) Косило Любов Степанівна ознайомила присутніх із засобами поетичного слова у екологічному вихованні.

Пройшовши еколого-пізнавальною стежкою «На водоспад Гук», учасники ознайомились із біорізноманіттям та інформаційними стендами.

Кінцевою точкою маршруту був водоспад «Гук». Місцеві жителі так назвали через шум, гул, який доноситься від нього.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити