Знайомство учнів з біорізноманіттям заповідника PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 29 травня 2017, 12:16

Чим вищий рівень знань дітей про природу, тим більше вони виявляють пізнавальний інтерес до неї. Неабияку роль у сприйнятті об’єктів природи відіграють екскурсії.

Екскурсія у природному заповіднику «Горгани» проводяться по науково-пізнавальній стежці «Греготи Горган». З нагоди Міжнародного дня біорізноманіття учні Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – активні учасники спільних заходів (екологічні години, учнівські конференції, вікторини, круглі столи) ознайомилися з представниками флори і фауни заповідника.

Завідувач сектору екологічної освіти заповідника Людмила Кравчук ознайомила молодь з характеристикою Міжнародного дня біорізноманіття та правилами поведінки в природі.

Перш ніж ступити на територію заповідника провідний фахівець сектору екоосвіти Роман Кузнєцов ознайомив екскурсантів з діяльністю ПЗ «Горгани» та маршрутом, наголосивши, що біологічне різноманіття – одне із наших найбільших цінностей.

Багатий видовий склад рослин зачарував, як дітей так і вчителів.

У всіх було велике бажання дізнатися про все якнайбільше.

По закінченню екскурсії учні з захопленням казали: - «Ми вдячні людям, які оберігають ці перлини для нас і мріємо побувати тут знову».

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити