ҐорҐани

Природний

заповідник

Природний заповідник «Ґорґани» – архів минулих епох

Підсумком проведеної екскурсії науково-пізнавальною стежкою «Ґреґоти Ґорґан» стала учнівська конференція на тему: «Природний заповідник «Ґорґани» – архів минулих епох».
Організатори заходу – працівники сектору екологічної освіти природного заповідника «Ґорґани», а учасники – учні 6-А класу Надвірнянської ЗОШ І-III ст. № 2 під керівництвом вчителя біології Сотоцької Лейли Тенгізівни.
Учнями підібрані вислови видатних людей про охорону природи. З доповідями перед шестикласниками виступили учениці 11- класу Надія Мішкевич і Влада Стоянова. Завідувач сектору екологічної освіти Людмила Кравчук узагальнила зміст доповідей, звернувши увагу на обґрунтування висвітленої теми та запропонувала висловити свої враження від побаченого під час екскурсії.
Провідний фахівець Роман Кузнєцов продовжив розкривати тему продемонструвавши, з детальним роз’ясненням, презентацію «Природний заповідник «Ґорґани»», з якої присутні більше дізналися про заповідник як архів минулих епох. Учениця Середюк Юлія присвятила заповіднику вірш.

Ґорґани.
Вершини гір дзвінкі потоки
Ліси дрімучі і поляни
І рідкісних тварин тут кроки
Це все заповідник – «Ґорґани».
В Карпатах це місце казкове
Такого ніде не знайдеш
Галявини квітами вкриті
Річки кам’яні – не пройдеш.
Навіки мене полонили
Запали у душу мені
Високі, красиві, чарівні,
Ґорґани чудові мої.