Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
ЗБЕРЕЖЕМО БІОРІЗНОМАНІТТЯ ГОРГАН
Понеділок, 29 травня 2017, 12:20

Під такою назвою проведено учнівську конференцію присвячену Міжнародному дню біорізноманіття.

Організатори заходу – працівники сектору екологічної освіти природного заповідника «Горгани», а учасники – учні 6-7 класів Пасічнянської ЗОШ І-ІІІ ст. під керівництвом вчителя географії Луціва Євгена Михайловича та вчителя біології Гринішак Лесі Іванівни.

Вітаючи учасників конференції завідувач сектору Людмила Кравчук проінформувала про відзначення Міжнародного дня біорізноманіття, акцентувавши, що зупинивши втрати біорізноманіття ми інвестуємо в людей, в їхнє життя та благополуччя.

Провідний фахівець Роман Кузнєцов продовжив розкривати тему охорони біорізноманіття, що є одним з основних завдань діяльності заповідника. Він продемонстрував, з детальним роз’ясненням, презентацію «Природний заповідник «Горгани»», з якої присутні більше дізналися про флору та фауну природоохоронної установи.

Виступи-презентації учнів були спрямовані на ознайомленні з біорізноманіттям та розумінні молоді щодо його охорони.

Людмила Петрівна узагальнила зміст доповідей-презентацій звернувши увагу на обґрунтуванні висвітленої теми.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити