Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
Поглиблення знань про Оселищну Директиву
Вівторок, 27 червня 2017, 08:36

Працівник наукового відділу природного заповідника «Горгани» Роман Кузнєцов прийняв участь у семінарі «Імплементація Оселищної Директиви Європейського Союзу: оселища та флора», який відбувся 21-23 червня на базі Національного природного парку «Північне Поділля» (м. Золочів, Львівська обл.).

Теми семінару:

  • Інвентаризація видів флори: методологія інвентаризації видів – судинні рослини; методологія інвентаризації видів – несудинні рослини; оселище виду, визначення, опис; території, важливі для співтовариства (SCI).
  • Оселища: оселищна концепція, визначення, ідентифікація, інтерпретаційний посібник; методологія картування оселищ; логістика картування, інформаційна система, оцінювання даних.
  • Концепція охоронного статусу і менеджмент: визначення сприятливого охоронного статусу (FCS), менеджмент-планування.
  • Моніторинг та звітність: методологія моніторингу, організаційна та інформаційна системи, оцінювання даних і звітність.

Перед присутніми виступили ключовий експерт проекту ЄС «Підтримка України в апроксимації законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища» Ян Шеффер і експерт з картографування оселищ і баз даних Расто Ласак.

Практичним етапом семінару було польове заняття – картування модельної ділянки площею 50 га.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити