Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
Віртуальна подорож природним заповідником «Горгани» для майбутніх екологів Тернопілля
Вівторок, 27 червня 2017, 10:08

В адміністративне приміщення природного заповідника «Горгани» завітали студенти групи Е-23 спеціальності «Екологія і охорона навколишнього середовища» Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Виконуючий обов’язків директора ПЗ «Горгани» Ярослав Голинський розповів присутнім про історію створення та діяльність заповідника, звернувши увагу, що щоденна клопітка, а в літній період, цілодобова праця служби охорони направлена, на недопущення порушень: проїзду транспортних засобів, проходу людей і незаконного знищення флори та фауни на території заповідника.

Завідувач сектору екологічної освіти Людмила Кравчук звернула увагу студентів, що екологічне виховання є одним з пріоритетних завдань природного заповідника «Горгани», працівниками сектору проводиться еколого-просвітницька робота з різними верствами населення (від дошкільнят до людей поважного віку).

Провідний фахівець сектору екологічної освіти Роман Кузнєцов провів віртуальну подорож територією заповідника з детальним поясненням фізико-географічних умов, характеристики флори та фауни. Всі наукові дослідження проведені у природоохоронні установі відображені в матеріалах Літопису природи.

Майбутні екологи забажали ознайомитися із структурою основної форми узагальнення результатів наукових досліджень. Роман Ігорович представив Літопис природи, охарактеризувавши розділи документу.

Переглянувши відеофільм «І на камінні ростуть дерева», в студентів зародилося бажання пройти стежками природного заповідника «Горгани».

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити