Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
Знайомство з мешканцями лісу
Понеділок, 09 жовтня 2017, 13:03

До Всесвітнього дня захисту тварин присвячено ряд заходів, одним з яких є заняття з вихованцями дошкільного навчального закладу «Квітка Карпат», в старших групах: «Сонечко», «Квіточка», «Віночок».

Завідувач сектору екологічної освіти природного заповідника «Горгани» Людмила Кравчук ознайомила дітей з тваринним світом, за допомогою буклету-гри «Лісові санітари» (друковане видання ПЗ «Горгани», автор Слободян О.М.); м’яких іграшок, які були наочністю і «розповідали» легенди про себе.

Провідний фахівець сектору екологічної освіти Роман Кузнєцов презентував присутнім тваринний світ заповідника, наголосивши, що на його території проживає 55 видів тварин, занесених у Червону книгу України.

Після розповіді вихованці із задоволенням працювали над розмальовками «Мешканці лісу» (виготовлені працівниками сектору екологічної освіти).

Діти із захопленням відгадували загадки про тварин.

Завершенням заходу був вернісаж малюнків-розмальовок.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити