Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
Служба охорони в дії
П'ятниця, 03 листопада 2017, 13:34

Вчора, 2 листопада, новим керівником заповідника Ярославом Петращуком була організована рейдова група з числа працівників служби державної охорони Черниківського природоохоронного науково-дослідного відділення по перевірці дотримання вимог природоохоронного законодавства про додержання режиму території заповідності.

Перевірку розпочато з найвіддаленіших урочищ, де могла бути ймовірність порушень, як зі сторони відпочиваючих з туристичного комплексу «Буковель», так із сторони села Зелена (браконьєрство). Свіжо випавший сніг породив новослідицю, а вона дала змогу побачити, які дикі тварини залишилися на зимівлю у суворих умовах заповідника та провести їх облік

Під час проведення рейдів було зупинено туристичну групу з Києва, яка мала намір скоротити свій маршрут до ТК «Буковель» і пройти по території заповідника. З туристами проведена роз’яснювальна робота і спрямовано їх по маршруту в обхід природоохоронної території.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити