Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
Люди поважного віку за покращення стану довкілля
Понеділок, 06 листопада 2017, 08:03

За статистикою кожен п’ятий українець – людина похилого віку. Щоб привернути увагу спільноти до проблем пенсіонерів та виразити їм вдячність за їх працю та досягнення святкувався Міжнародний день людей поважного віку. Проте, уваги  ці люди потребують щоденно.

Працівники сектору екологічної освіти ПЗ «Горгани» організували зустріч поважних людей, дорослих членів природничого клубу «Арніка» в приміщенні Надвірнянської районної бібліотеки для дітей ім. Ірини Яцури.

За чашкою чаю згадано нелегке дитинство та юність. Але оптимізму літнім людям  не позичати. Попри мізерні пенсії та важкі умови проживання вони вірять в краще майбутнє.

Кожен запропонував різні форми роботи для покращення стану довкілля. А саме:

-  залучення людей старшого покоління до заходів з нагоди екологічних дат;

-  проведення для них віртуальних подорожей рідним краєм через демонстрацію відеофільмів, фотовиставок, інформаційних бюлетенів.

Екоосвітянами пропозиції людей поважного віку взято до уваги.

По закінченню зустрічі бажаючі відвідали, в приміщенні  юнацької районної бібліотеки, фотовиставку учасника заходу – Михайла Лукача  «Природа рідного краю».

За допомогою світлин вони познайомилися з кам’яними розсипами природного  заповідника «Горгани», водоспадами та вершинами  території, а також прекрасними пейзажами Карпат.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити