Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
Учням про роль водно-болотних угідь
П'ятниця, 09 лютого 2018, 14:23

З нагоди відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь працівники сектору екологічної освіти провели екогодину для учнів 7-8-х класів Надвірнянської загальноосвітньої школи-інтернату.

Завідувач сектору Людмила Кравчук ознайомила присутніх з історією проведення екологічної дати та важливістю збереження водних об’єктів регіону.

Провідний фахівець сектору Роман Кузнєцов провів віртуальну подорож водно-болотними об’єктами України, які офіційно визнані Рамсарською конвенцією.

Він також розповів про значення та роль водно-болотних угідь для населених пунктів.

За допомогою друкованих видань учні дізналися про флору та фауну перезволоженої території природного заповідника «Горгани».

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити