Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
Зимуючі птахи у «Вогнику»
Понеділок, 12 лютого 2018, 15:58

У процесі формування усвідомленого уявлення дітей про природу провідна роль належить дорослим, в тому числі працівникам заповідника. Пропонуючи певні завдання для виконання їх разом з дошкільнятами екоосвітяни враховують те, що діяльність малечі повинна бути цікавою, практично значимою не лише для дітей, але й для батьків.

В рамках акції «Допоможемо пернатим» працівники сектору екологічної освіти провели екогодину для вихованців логопедичної групи та старшої групи «Сонечко» в дошкільному навчальному закладі «Вогник», м. Надвірна.

Завідувач сектору екологічної освіти Людмила Кравчук розповіла про представників зимуючої орнітофауни даної місцевості та необхідність їх підгодівлі.

 

Малюкам запропоновано зобразити свою зимуючу пташку через розмальовку.

Підсумок роботи над розмальовками – вернісаж зимуючі птахи у «Вогнику».

Також проведено майстер-клас, з елементами ознайомлення, по виготовленню годівничок з підручних побутових матеріалів.

Під час прогулянки діти спільно з вихователями та екоосвітянами розвішали їдальні для пташок, наповнивши їх зерном.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити