Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
Педагогам-позашкільникам про значення водно-болотних угідь
Вівторок, 13 лютого 2018, 10:34

Працівники сектору екологічної освіти завітали на чергову нараду керівників гуртків Надвірнянського районного еколого-натуралістичного центру для дітей та юнацтва. Педагогам-позашкільникам проведено експрес-огляд водно-болотних угідь України. Захід відбувся в рамках відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь.

Провідний фахівець сектору Роман Кузнєцов розповів присутнім про тенденції збільшення кількості міст і міського населення, водночас, про зменшення кількості водно-болотних угідь.

Керівники гуртків ознайомилися з презентацією «2 лютого - Всесвітній день водно-болотних угідь» і отримали вичерпну інформацію про 39 водно-болотних угідь України, які занесені до Рамсарської конвенції.

Роман Ігорович проінформував освітян-позашкільників про значення водно-болотних угідь у функціонуванні екосистеми.

За допомогою плакатів: «Птахи водно-болотних угідь ПЗ «Горгани»», «Земноводні  водно-болотних угідь ПЗ «Горгани»», «Риби водно-болотних угідь ПЗ «Горгани»», «Рослини водно-болотних угідь природного заповідника «Горгани»» (виготовлених провідним фахівцем) присутні більше дізналися про біорізноманіття заболочених місцин заповідника.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити