Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
Інформування про охорону першоцвітів – спільна справа
Четвер, 01 березня 2018, 16:27

Згідно вимог Законів України "Про охорону навколишнього середовища", "Про рослинний світ" та "Про Червону Книгу України" на території Надвірнянського району з лютого по травень місяць проводиться операція «Першоцвіт – 2018». Її мета – збереження ранньоквітучих видів рослин занесених до Червоної книги України та запобігання протиправному збиранню, продажу та вивезенню за межі України.

Природний заповідник «Горгани» – організатор проведення даної акції в регіоні. План проведення заходів спрямованих на відзначення зазначеної події обговорено з вчителями, педагогами-позашкільниками і бібліотекарями.

Тільки об’єднавши зусилля можна досягти певного успіху, а інформування про охорону першоцвітів – спільна справа.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити